Практика

Современный шаманизм

26.12. с 16 ... 20(?)   27.12  с 11...15(?)  2009

 

Дорогие друзья! Приглашаем вас принять участие в традиционных шаманских практиках. Наша цель предоставить вам возможность расширить знания о мире вокруг себя. В эти выходные мы предлагаем вам совершить два шаманских путешествия в верхний и нижний миры.

 

1. ДЕНЬ. Путешествие в нижний мир. Знакомство с животным силы.

В шаманизме Нижний мир ассоциируется в основном

- с магическим животным, с матерью- Землёй ,  с рождением ,. вскармливанием, поддержкой, с теплом, безоласностью,  с женским началом, со смертью,  с темнотой, ночью, со знанием, в том числе тайным,  с прошлым

В поисках источников силы шаманы обращаются к животным как к союзникам, просят у них защиты и совета.Кроме того магические животные могут давать сведения и советы  в реальной жизни.

 

2. ДЕНЬ.  Путешествие в верхний мир. Знакомство с духовными учителями.

Верхний мир обычно ассоциируется с высшими духами и Отцом небом, который может принимать различные формы: - с тем, что в небе: облака, ветер, звёзды,планеты, с учителями, духовными наставниками, с правилами, законами, с руководством,  со сверхчувственным миром, с вечной жизнью, со светом, днём, с мудростью, просвещением ,будущим

 

Ваша вера в истину и направляющую силу верхнего мира делает его именно тем местом, где можно обрести искомую мудрость и указание правильного пути.

Процессы будут проходить в сопровождении двух бубнов и  других традиционных шаманских инструментов.

Знакомство с животным силы и духовным учителем необходимо любому человеку для увеличения собственной силы и уверенности в себе.Удача в делах и счастье сопровождают людей после прохождения шаманского камлания. Пребывание некоторое время в звуках бубна увеличивает силу мембран клеток человеческого организма. Человек становится более здоровым и оптимистичным. 

 

Татьяна и Айвар Кукк

 

STUDIO PIPER© by Monika  Ahtri 8, Tallinn, 7. korrus  Cmotri karty: link na kapty Delfi

 

Суботу  26.12. с 16 ... 20(?)  Boскресение  27.12  с 11...15(?)

 

,

С собой иметь удобную одежду, одеяло или плед .

1. день 350 кр. 2 дня 600.- кр.

 

Просьба сообщить о своём желании участвовать в процессе и получитъ более подробную информацию по

тел. 56629 089 . 5179898 или по e-mail leiaend@gmail.com     

 http://leiaend.onepagefree.com/

 

Flaier siit!

 

 


Tegelik shamaanitöö

Juhitud rännakud alumisse ja ülemisse ilma

Kutsume osa saama väest, sellest, mis on algusest peale valmis olema Teiega. Vägi, väeloom(ad), ülemise ja alumise ilma õpetajad on aitamaks maailma täielikumalt tunnetada ja hallata. Shamaanid on seda osalust kasutanud ja andnud oma inimeste kätte aastatuhandeid. Kogenud shamaani juhtimisel on tegemist ühe ohutuma praktikaga ja see, mis tuleb Teie kasutusse ei saa olla vastuolus kaasaja ja tänapäeva maalimaga. Oleme edenenud kiiremasse ja muutuvasse maailmasse. Meile pole enam saadaval 100% autentsed metoodikad kuid meiegi oleme muutunud ja saanud targemaks. Kogemused vaimsest ja erinevatest religioonidest aitavad meil saada osa shamaani poolt vahendatavast kiiremini. Sellest johtub pakutava 2 päevase töö intensiivsus ja kiirus. Me ei sea oma eesmärgiks väljaõpet saamaks shamaaniks. See kel on määratud saab selleks läbi oma tegeliku töö ja kogemuse ning pühitsuste. Me usaldame oma 10 aastast kogemust shamaanitöös ning usaldame Teie soovi tutvuda oma peidus oleva väe ning teadmistega.        

 

1. Päeval teeme rännaku ALUMISSE ILMA. Mitte niivõrd retkena alumisse ilma kuivõrd kohtumisena oma väeloomaga. Selle väega mis on meie pärisosa, universaalse ressursiga, oma toega elus..... Kui saame, on seal tunnetada ka minevikku, Maad kui ema. Väeloom muide on parimaid nõuauandjaid eluks.

 

2. Päeval teeme rännaku  ÜLEMISSE IMA, kus on “kõrgem“, taevane ja vaimne, aga kindlasti Teie vaimne õpetaja juurde, võibolla ühe juurde inglitest. Se kohtumine on selle päeva eesmärk. Jällegi on „kõik“ õimalik, ka kohtumine „tarkusega“, tulevikuga. 

Kuidas töötame:

Meditatsiooniga, rütmi ja kahe shamaanitrummiga. Aitab ka teadlik, teisem hingamine. Me aitame oma väe, õpetajate, vaimsete,  ja  abivaimudega. Me küsime looduselt ja loojalt selleks abi. Me hoiame ruumi, kus oleme puhtana segajaist ning võimalikest sissetungijaist.

See on meie kõigi  reis iseenda juurde. Jagage meiega oma  usku ja lootust ning see õnnestub. Töökeeled: vene ja eesti

 

Таtjana ja Aivar Kukk

 

Laupäeval 26.12.2009 kl. 16 ... 20(?)  Pühapäeval 27.12.  kl. 11...15(?)

 

STUDIO PIPER© by Monika  Ahtri 8, Tallinn, 7. korrus. Kaardi vaatamiseks kliki siia

Tulge liftiga, pöörake paremale ja leiate meid koridori lõpus .  Väilisukse avamiseks helistada. Palume saabuda õigeaegselt.

 

Palume kaasa võtta mugava riietuse, vahetusjalatsid v sokid, teki või pleedi.

Tasu 1. päev 350.- kr, 2 päeva 600.- ainult 2. päevast osavõttu ei pea me võimalikuks.

 

Osavõtust teatamine, lisainfo  ja küsimused: 5179898 – Aivar,  56629089 – Tatjana ,

e-mail: leiaend@gmail.com    http://leiaend.onepagefree.com/Flaier siit!