SIIN  MÕNED vanad NÄITED OLNUST, ALUSTAMISTEST, SUUNAMISTEST....


 

2012

2011  Häälestame end ja 2011. aasta edule, harmooniale ja armastusele!

2010 Kristallkausside muusika - Margus ja meditatsioon aastavahetuseks - Tatjana Kukk

2010. aasta edule, harmooniale ja armastusele!

2009 Aastaks 2010  häälestus

2008  ...sügist suurelt


Häälestame end ja 2011. aasta edule, harmooniale ja armastusele!  Protsess mida teeme juba seitsmendat aastat sisaldab meditatsiooni, tantsu, liikumist shamaanitrummide saatel, shamaanitööd. Teie aasta eduks .... Töötame teadvuse, keha ja alateadvuse tasemel. Tunnetame end ja oma eelmise aasta kogemusi, laseme lahti meid piiravast ja negatiivsest. Häälestame end ja maailma kõigele positiivsele uueks aastaks.                Tatjana ja Aivar Kukk 

Lauapäeval 05.02.2010  kl 11…14.30 *kogunemine kl 10.30/st kuna aeg sekord piiratud*  Viimsi huvikeskuses Nelgi tee 1. Link kaardile Info ja registreerimine telefonitsi 5179898 Aivar, 56629089 Tatjana, Registreerida palume kindlasti

e-mail; leiaend@gmail.com    http://leiaend.onepagefree.com/  

Kaasa kõik mis ei sega vabat liikumist, mediteerimist (matid kohapel olemas)  ja 19 uuema  aja  raha investeerimist 2011. aastaks. Kaasa ka paber ja värvilised joonistusvahendid, vett, küünal, pisut -pisut seda, mida sooviksite ise maitsta ja mida teistelegi pakkuda ... sest avame aasta ja maailma kõigis meile kättesaadavais tunnetusvormides. Kohtumiseni!,

 

Kristallkausside muusika - Margus ja meditatsioon aastavahetuseks - Tatjana Kukk

Muutused, aastavahetus, mis oli olulist  sel aastal... Häälestame end jätma lõppeva  2010. aasta aasta  meid  toetama ja armastama!

Kaunilt, nautides seda erinevates tunnetustes, luues harmooniat heliteraapiaseansiga viime  end tasakaalu kõrgema eeterliku sagedusega. Kristall-helikausid , puhas kvarts,  sisaldvad kogu valgusspektrit, mis on seotud seitsme energiakeskusega (tšakraga) ja ravides kuulajat, viies puhast valgust heli abil konkreetse värvina tagasi inimese aurasse. See on võimas kombinatsioon helist ja holistilisest tervendamisest, mis viib edasi meid tervenemiseni.

Meditatsiooniga... Mõtted tulevikust, koostöös grupiga, olles kooskõlas universumiga, on olulise jõuga suudab muudab tulevikku. Väljendatud  unistus kaunist ja  armastuseküllasest, rõõmust, küllusest, tervisest  viib meid sinna.

Margus /Ürgmees/ Tatjana ja Aivar Kukk

 Teisipäeval 28.12.2010  kl 19…22.xx  Viimsi huvikeskuses Nelgi tee 1. Link kaardile

Kaasa kõik mis ei sega vabat liikumist, mediteerimist, matt-tekk-magamiskott (mõned matid kohapel olemas) Kaasa vett, küünal.  ja 111.-  krooni, eelnevalt registreerunuid 77.- kr raha Kohtumiseni!

Info ja registreerimine telefonitsi 5179898 Aivar, 5532670 Sandro, e-mail; leiaend@gmail.com     http://leiaend.onepagefree.com/   

 Valge Kvarts Kristall-helikausid  

Kristallkausside muusika on vormilt vibratsiooniravim, mis põhineb sellel, et kõik, mis universumis olemas, omab mingit vibratsiooni ja sagedust. Sagedusel, millel ükskõik milline objekt või isik kõige loomulikumalt vibreerib nimetatakse resonantsiks. Keha energiakeskused, luustik ja organid omavad unikaalset resoneerimissagedust. Kui organ või kehaosa vibreerib ebaloomulikult või mitteharmooniliselt, siis võib seda nimetada haiguseks. Keha on terve, kui iga rakk ja organ loob resonantsi, mis on kooskõlas terve kehaga.

Vibratsioonidel põhinev meditsiin toetub ideele, et kõigi haiguste puhul esineb blokeering kanalite tasandil, kas siis arterites, veenides, närvides vms. Kui on olemas blokeering, siis kõnealune organ lõpetab vibreerimise ja tulemuseks on mingi haigus. Läbi heli või valguse on võimalik purustada, lahustada ja vabastada takistused ja võimaldada meie organil alustada uuesti normaalset tööd.

Kristallkausside muusika kiirgab puhast holograafilises vormis kiirguslikku valgust, mis vastab oma toonilt meie eeterlikele organitele. Kuna heli saab tõlkida mõnes mõttes värvi, siis võib keha vaadelda kui nähtaval sagedusel aurakeha jäljendit, mis peegeldab emotsionaalset teadvust füsioloogilise järelkajana. Kiriljanfotograafia on seda kinnitanud. Visuaalne spekter on samal lainel kuuldava spektriga. On seitse muusikalist nooti, mis vastavad seitsmele vikerkaarevärvile ja need on seotud seitsme peamise energiakeskusega meie kehas ning mis omakorda vastavad eri piirkondade endokriinsüsteemi näärmetele.

Kristallkausid laulavad väga puhtal siinusekujulise lainega toonil. Selline puhas laine läbib füüsilised objektid väga hästi. Inimese keha omab selleks üsna palju resonantsipotentsiaali ja helid jõuavad kõigi kehaosadeni.

Üks põhjus, miks meie keha hakkab puhaste toonide puhul vibreerima, on see, et keha on oma olemuselt seotud kvartsiga. Inimese keha koosneb paljudest kristallilistest ainetest; kondid, veri ja DNA on kristallilist struktuuri, samuti vedelkristalliline ajustruktuur. Isegi molekulaarsel tasandil sisaldavad meie rakud räni, mis tasakaalustab meie elektromagnetilist energiat ja on loodud sama valemi järgi, mis on looduslikul kvartsikristallil.

Kui olete töötanud helide ja kristallidega, nagu on kausid, siis on toimunud resonants – ühtlustamine – integratsiooniprotsess sisemise ja välimise vibratsiooni vahel. Kristallkausside puhas toon loob vibreeriva heli mis resoneerib keha energiakeskuse värviga ja kandub füüsilisele alale.

Iga heliteraapiaseanss lihtsustab iga vastuvõtja tasakaalustumist kõrgemale eeterlikule sagedusele. Puhas kvarts sisaldab kogu valgusspektrit, mis on seotud seitsme energiakeskusega (tšakraga) ja sellega ravib kuulajat, viies puhast valgust heli abil konkreetse värvina tagasi inimese aurasse. See efekt on mitmekordne, kui mängitakse kristallkausse. Kristall tegutseb puhta tooni kiirgurina ja võimendina. See on ka põhjus, miks puhast ränikristalli kasutatakse kõigis meie kaasaegsetes telekommunikatsioonisüsteemides. Nagu võimas raadiosaatja edastavad kristallkausid energiat meie atmosfääri, täidavad inimese aura vibreeriva kiirgusega, mis muutuvad vikerkaarevärvideks.

Läbi puhta kristallide loodud heli on võimalik ajulainel muuta vananevate ajupiirkondade teadvust. Kuna erinevad aju osad on heli poolt mõjutatud, siis on tõenäoline, et need vabastavad eri hormoone ja neurokemikaale, mis võivad pärssida valu, tugevdada tahet ja loomingulisi andeid ning ületada sõltuvusi. On leitud, et erinevate laulvate kausside lainestruktuur on samaväärne aju poolt toodetud alfalainete mudeliga.

Kvartskristallkausside muusika omab valge valguse vibratsiooni, mis lõppkokkuvõttes muutudes vikerkaareks toimib otse meie tšakrates. Sellel on vägi tuua positiivset muutust meie teadvusesse ja kui meie teadlikkus paisub, siis me läheneme enese tõelise piirini ja me saame lasta kõrgema kiirguse oma füüsilisse vormi.

Kristallid suudavad säilitada elektromagnetilise energia tasakaalu põhja- ja lõunapooluse vahel. See toimib väga täpselt tänapäevastes kellades, mis on toodetud kvartskristallide baasil. Sama elektromagnetväli läbib kõiki meie elu vorme. Puhas kvarts tasakaalustab meie enda elektromagneetilisi energiaallikaid.

Kristallkausid töötavad inimese energiakeskuste ja kanalite blokeeringutega üsna lihtsalt. Esialgu tekitab helidest tulenev vibratsioon organismis rahu ja vaikust. Rahunemine vallandab põhilise kavatsuse, mille tulemusena toimuvad muutused. Muutused viivad keha, meele ja vaimu ümberkujunemisele. Kristallkausside heli resoneerib keha, meelt ja vaimu harmoonilise toimimise suunas. Inimesele on omane võime mõista alateadvuslikul tasandil jumalikkust. Mida rohkem positiivne ja keskendunud meeleseisund püsib, seda rohkem stimuleerib heli tšakrasid, aju, sisesekretsiooninäärmeid ja kesknärvisüsteemi. See on võimas kombinatsioon helist ja holistilisest tervendamisest, mis viib edasi meid tervenemiseni.

 


 Häälestame end ja 2010. aasta edule, harmooniale ja armastusele!

potsess mida teeme juba kuuendat aastat sisaldab meditatsiooni, tantsu, liikumist shamaanitrummide saatel, shamaanitöödTeie aasta eduks .... Töötame teadvuse, keha ja alateadvuse tasemel. Tunnetame end ja oma eelmise aasta kogemusi, laseme lahti meid piiravast ja negatiivsest. Häälestame end ja maailma kõigele positiivsele uueks aastaks.

 Tatjana ja Aivar Kukk

 Kaasa kõik mis ei sega vabat liikumist, mediteerimist (matid kohapel olemas)  ja 300 raha investeerimist 2010. aastaks. Kaasa ka paber ja värvilised joonistusvahendid, vett, küünal, pisut -pisut seda, mida sooviksite ise maitsta ja mida teistelegi pakkuda ... sest avame aasta ja maailma kõigis meile kättesaadavais tunnetusvormides. Kohtumiseni!

 Счастливого 2010 года!

 любовь, красота, гармония - единственная возможность жизни на Земле

 Дорогие друзья!

Приглашаем вас принять участие в традиционном процессе настройки наступившего нового года. Энерго-информационный процесс с использованием шаманских техник поможет вам глубоко проанализировать год прошедший и позитивно настроиться на следующий год. В процессе исследования и настройки своего пространства и времени будут задействованы как логические структуры мышления , так и бессознательная сфера вашей личности

Во время шаманского камлания ваши планы соединяются с общим информационно-энергетическим слоем человечества и значительно усиливаются.На этом процессе вы настраиваетесь на резонанс с пространством и временем следующего года, а значит приносите энергию благополучия и гармонии в свою жизнь и жизнь окружающих вас людей.

 С любовью и уважением 

Татьяна и Айвар Кукк

 Просьба сообщить о своём желании участвовать в процессе по тел. 56629 089 . 5179898 или по интернету leiaend@gmail.com   http://leiaend.onepagefree.com/  

 Возьмите с собой удобную. свободную одежду, фламастеры или цветные карандаши  . немного  любимых продуктов , воду , свечу и 300 крон. 

Häälestame end ja 2009. aasta edule, harmooniale ja armastusele!

 

Protsess mida teeme juba viiendat aastat sisaldab meditatsiooni, tantsu, liikumist, shamaanitööd .... töötades teadvuse, keha ja alateadvuse tasemel.  Tunnetame end ja oma eelmise aasta kogemusi, laseme lahti meid piiravast ja negatiivsest. Häälestame end ja maailma kõigele positiivsele uueks aastaks.

 

Tatjana ja Aivar Kukk

 

Pühapäeval 25.01.2009  kl 11…15  Viimsi Kultuurikeskuses Nelgi tee 1.(buss 1A Viru keskusest - Viimsi vallamaja peatus) Kaart  http://leiaend.onepagefree.com/files/VIIMSI%20KULTUURIKESKUS%20NELGI%20TEE%201%20ASUKOHT.pdf

 

Info ja registreerimine telefonitsi, 5179898 Aivar või  56629089 Tatjana,  e-mail; leiaend@gmail.com

 

Kaasa kõik mis ei sega vabat liikumist, mediteerimist (matid kohapel olemas)  ja 300 raha investeerimist  2009.  aastaks.  Kaasa ka paber ja värvilised joonistusvahendid, vett, küünal, pisut -pisut seda, mida sooviksite ise maitsta ja mida teistelegi pakkuda ... sest avame aasta ja maailma kõigis meile kättesaadavais tunnetusvormides.  Kohtumiseni! 

 

Счастливого 2009 года!

 

любовь, красота, гармония - единственная возможность жизни на Земле

 

Дорогие друзья!

 

Приглашаем вас принять участие в традиционном процессе приветствия нового года. Энерго-информационный процесс с использованием шаманских  техник поможет вам глубоко проанализировать год прошедший, убрать его негативные последствия.и позитивно настроиться на следующий год. В проссе исследования и настройки своего пространства и времени будут задействованы как логические структуры вашего мышления , так и бессознательная сфера вашей личности

Во время шаманского камлания ваши планы соединяются с планом информационно-энергетического слоя человечества , сонастраиваются с ним и значительно усиливаются.На этом процессе вы настраиваетесь на резонанс с пространством и временем следующего года, а значит приносите энерию благополучия и гармонии в свою жизнь и жизнь окружающих вас людей.

 

 

  

Me alustame   sügist suurelt ja  shamaanitööga 

  Laupäeval 4.10.2008 kl 11 ... 15 

 Alustame hooaega, tegelikule shamaanitööle pühendatud  hooaega, suure protsessiga mis häälestab kõik osavõtjad harmooniale oma elus, töös, õpingutes  jne jne,  oleviku ja tuleviku tarbeks. See on võimalus suhelda  iseendaga  olles harmoonias maailmade stiihiatega ja sotsiaalse loodusega. Me häälestame oma elutee vastavusse Maailma harmooniaga. Osa võtma on kutsutud kõiki hea tahtega inimesi, kes soovivad armastust, rahu ja õnne maailmale ning armastust.

  Sel aastal saavad shamaanitööd toimuma sagedamini. Nimetame seda tegelikuks shamaanitööks, meile kõigile, sest anname kõigile võimaluse osa saad uutest võimalustest ja väest, teie tegelikus maalimas. Kõik saab alguse meist endist. Saavutada endas  armastus ja  rahu – see saaks olla kõige loovam saavutamaks meie armastuse, soovide  ja  unistuste teostumist. Osavõtust palume teatada. telefonitsi 56629089 Tatjana, 5179898 - Aivar või leiaend@gmail.com

  Kaasa  riietus mis ei sega vabat liikumist, 350 raha, värvilised joonistusvahendid (vildikad v rasvakriidid), pisut vett, näksimist  Tatjana ja Aivar Kukk Laupäeval 4.10.2008 kl 11 ... 15

Приглашаем вас на открытие нового сезона практического шаманизма!

  Мы начинаем наши практикм с традиционного шаманского процесса-камлания, нацеленного на благоприятное протекание года для всех присутствующих в зале людей

             Процесс включает в себя проработку всех каналов взаимодействия людей �%