Tegelik shamaanitöö

Juhitud rännakud alumisse ja ülemisse ilma

Laupäeval kl. 16 ... 20(?) Pühapäeval  kl. 11...15(?) 

Kutsume osa saama väest, sellest, mis on algusest peale valmis olema Teiega. Vägi, väeloom(ad), ülemise ja alumise ilma õpetajad on aitamaks maailma täielikumalt tunnetada ja hallata. Shamaanid on seda osalust kasutanud ja andnud oma inimeste kätte aastatuhandeid. Kogenud shamaani juhtimisel on tegemist ühe ohutuma praktikaga ja see, mis tuleb Teie kasutusse ei saa olla vastuolus kaasaja ja tänapäeva maalimaga. Oleme edenenud kiiremasse ja muutuvasse maailmasse. Meile pole enam saadaval 100% autentsed metoodikad kuid meiegi oleme muutunud ja saanud targemaks. Kogemused vaimsest ja erinevatest religioonidest aitavad meil saada osa shamaani poolt vahendatavast kiiremini. Sellest johtub pakutava 2 päevase töö intensiivsus ja kiirus. Me ei sea oma eesmärgiks väljaõpet saamaks shamaaniks. See kel on määratud saab selleks läbi oma tegeliku töö ja kogemuse ning pühitsuste. Me usaldame oma 10 aastast kogemust shamaanitöös ning usaldame Teie soovi tutvuda oma peidus oleva väe ning teadmistega.  

1. Päeval teeme rännaku ALUMISSE ILMA. Mitte niivõrd retkena alumisse ilma kuivõrd kohtumisena oma väeloomaga. Selle väega mis on meie pärisosa, universaalse ressursiga, oma toega elus..... Kui saame, on seal tunnetada ka minevikku, Maad kui ema. Väeloom muide on parimaid nõuauandjaid eluks.

2. Päeval teeme rännaku ÜLEMISSE IMA, kus on “kõrgem“, taevane ja vaimne, aga kindlasti Teie vaimne õpetaja juurde, võibolla ühe juurde inglitest. Se kohtumine on selle päeva eesmärk. Jällegi on „kõik“ õimalik, ka kohtumine „tarkusega“, tulevikuga.  

Kuidas töötame: 
Meditatsiooniga, rütmi ja kahe shamaanitrummiga. Aitab ka teadlik, teisem hingamine. Me aitame oma väe, õpetajate, vaimsete, ja abivaimudega. Me küsime looduselt ja loojalt selleks abi. Me hoiame ruumi, kus oleme puhtana segajaist ning võimalikest sissetungijaist. 
See on meie kõigi reis iseenda juurde. Jagage meiega oma usku ja lootust ning see õnnestub. Töökeeled: vene ja eesti

Таtjana ja Aivar Kukk

Laupäeval 26.12.2009 kl. 16 ... 20(?) Pühapäeval 27.12. kl. 11...15(?) 

STUDIO PIPER© by Monika Ahtri 8, Tallinn, 7. korrus. Kaardi vaatamiseks
kliki siia
Tulge liftiga, pöörake paremale ja leiate meid koridori lõpus . Väilisukse avamiseks helistada. Palume saabuda õigeaegselt.
 
Palume kaasa võtta mugava riietuse, vahetusjalatsid v sokid, teki või pleedi.
Tasu 1. päev 350.- kr, 2 päeva 600.- ainult 2. päevast osavõttu ei pea me võimalikuks.

Flaier siit!
 

Me alustame  sügist suurelt ja  shamaanitööga

 Laupäeval kl 11 ... 15

Alustame hooaega, tegelikule shamaanitööle pühendatud  hooaega, suure protsessiga mis häälestab kõik osavõtjad harmooniale oma elus, töös, õpingutes  jne jne,  oleviku ja tuleviku tarbeks. See on võimalus suhelda  iseendaga  olles harmoonias maailmade stiihiatega ja sotsiaalse loodusega. Me häälestame oma elutee vastavusse Maailma harmooniaga.

Osa võtma on kutsutud kõiki hea tahtega inimesi, kes soovivad armastust, rahu ja õnne maailmale ning armastust.

Sel aastal saavad shamaanitööd toimuma sagedamini. Nimetame seda tegelikuks shamaanitööks, meile kõigile, sest anname kõigile võimaluse osa saad uutest võimalustest ja väest, teie tegelikus maalimas. Kõik saab alguse meist endist. Saavutada endas  armastus ja  rahu – see saaks olla kõige loovam saavutamaks meie armastuse, soovide  ja  unistuste teostumist.

Osavõtust palume teatada. telefonitsi 56629089 Tatjana, 5179898 - Aivar või leiaend@gmail.com

Kaasa  riietus mis ei sega vabat liikumist, 350 raha, värvilised joonistusvahendid (vildikad v rasvakriidid), pisut vett, näksimist

  

 Tatjana ja Aivar Kukk

 

 

Приглашаем вас на открытие нового сезона практического шаманизма!

 

Мы начинаем наши практикм с традиционного шаманского процесса-камлания, нацеленного на благоприятное протекание года для всех присутствующих в зале людей

 

            Процесс включает в себя проработку всех каналов взаимодействия людей с внешним и внутренним миром.  Посредством открытого канала Любви будет произведена  сонастройка личной линии жизни каждого человека со Всемирным Полем гармонии

 

Приглашаем всех людей доброй воли. Помогая себе, вы помогаете всему человечеству сохранить мир и любовь на нашей планете.


 

Так как количество мест в зале ограничено, просьба проинформировать нас о своём желании принять участие в процессе по тел 56629089, 5179898 или leiaend@gmail.com.


 

Возьмите с собой удобную одежду, фламастеры или цветные карандаши, воду, свечу, немного еды. и 350 крон. 

 

 

  

Татьяна и Айвар Кукк