Soovitame  meie  tegemisi jälgida  Facebook  vahendusel: 

Tatjana Kukk

Aivar Kukk

Leiaend Naidisebja  - see on  festivalist 

SIINKOHA MÕNED NÄITED

   Vaata alammenüüdest vasakul

 

Mõned näited:

Tegelik shamaanitöö 

 Juhitud rännakud alumisse ja ülemisse ilma 

 Kutsume osa saama väest, sellest, mis on juba osana Teist valmis olema Teiega ja aitama maailma täielikumalt tunnetada ja hallata. Shamaanid on seda osalust kasutanud ja andnud oma inimeste kätte aastatuhandeid. Kogenud shamaani juhtimisel on tegemist ühe ohutuma praktikaga ja see, mis tuleb Teie kasutusse ei saa olla vastuolus kaasaja maalimapildiga, on ju shamanismi alus sarnaselt olemal kõigil maa rahvastel. Oleme edenenud kiiremasse ja muutuvasse maailmasse. Meile pole enam saadaval 100% autentsed metoodikad kuid meiegi oleme muutunud ja saanud targemaks. Erinevad usud aitasid meil seda pilti luua. Sellest ka pakutava intensiivsus ja eeldus, et saate sellest kindlasti osa, olete ju selle kiire ning enam informeeritud maailma lapsed. Me ei sea oma eesmärgiks väljaõpet saamaks shamaaniks. See kel on määratud saab selleks läbi oma tegeliku töö ja kogemuse, pühitsuste Me usaldame oma enam 10 aastast kogemust shamaanitöös ning usaldame Teie soovi tutvuda oma peidus oleva väe ning teadmistega. See õnnestub.         

Kaks päeva, kaks suunda:

 

1. Päeval teeme rännaku ALUMISSE ILMA. Mitte niivõrd et alumisse ilma kuivõrd kohtuma oma väeloomaga. Selle väega mis on meie pärisosa, universaalse ressursiga, oma toega elus..... Kui saame, on seal tunnetada ka minevikku, Maad kui ema, võimalik on. Väeloom on parimaid nõuauandjaid ... 

 2. Päeval teeme rännaku  ÜLEMISSE IMA. Kõrgem, taevane ja vaimne, aga kindlasti Teie vaimne õpetaja, üks neist, võibolla inglitest. Se kohtumine on selle päeva eesmärk. Jällegi on kõik koostööga võimalik, ka kohtumine „tarkusega“, tulevikuga.   

Kuidas töötame:

Meditatsiooniga, rütmi ja shamaanitrummiga. Aitab ka teadlik, teisem hingamine. Me aitame oma väe, õpetajate, vaimsete,  ja  abivaimudega. Me küsime looduselt ja loojalt selleks abi. Me hoiame ruumi, kus oleme puhtana segajaist ning sissetungijaist.

See on meie kõigi  reis iseenda juurde. Jagage meiega oma  usku ja lootust ning see õnnestub. Töökeeled: vene ja eesti 

Таtjana ja Aivar Kukk

Laupäeval kl. 16 ... 20(?)  Pühapäeval  kl. 11...15(?)

Palume kaasa võtta mugava riietuse, vahetusjalatsid v sokid, teki või pleedi.

e-mail: leiaend@starman.ee